J&R Servis +420 721 610 100

Produkty

Systém hlavního a generálního klíče MUL-T-LOCK

Systémy generálního klíče se stávají nezbytnou součástí současných bezpečnostních systémů. Nacházejí svoje uplatnění všude tam, kde je potřeba řídit přístupová práva osob a zjednodušit manipulaci s mnoha klíči. Systém, ve kterém je možno jedním klíčem otevřít libovolné množství určených zámků nebo stanovit, kdo může odemknout určité dveře, je vždy tím pravým řešením.

Vysoká bezpečnost a variabilita systému MUL-T-LOCK

Vložky a zámky používané pro systémy generálního klíče jsou odolné proti napadení, standardem je ochrana proti odvrtání, vytržení bubínku i proti vyjmutí planžety. Speciální provedení zámků pak obsahují další ochranné prvky pro maximální bezpečnost.

Nebezpečí neoprávněného kopírování klíčů je u systému MUL-T-LOCK Interactive vyloučeno, u běžných profilů výrazně omezeno. Oprávnění získat kopii kteréhokoliv klíče je poskytnuto pouze správci systému, který vlastní bezpečnostní kartu a je zapsán v evidenci výrobce.

Systémy generálního klíče jsou vždy navrhovány přesně dle požadavku zákazníka – od struktury přístupových práv až po barevné rozlišení klíčů. Velkou výhodou těchto systémů je také pohodlí, které přináší uživatelům. Jediným klíčem si odemknete všechny dveře, do nichž máte povolený vstup.

Do systému generálního klíče lze zakomponovat nejen standardní vložky, ale celý sortiment zámků MUL-T-LOCK – visací zámky, přídavné zámky, různé speciální zámky (na sklo, na nábytek, zámky řadící páky, zámky pro nákladní vozidla) i malé vestavné trezory. Navíc je každý systém dodatečně modifikovatelný a během provozu ho lze rozšířit o další zámky a klíče.

Nepřetržitá servisní služba

Systémy a jejich komponenty jsou navrženy pro dlouhodobý bezporuchový provoz. Avšak občas se vyskytnou situace, kdy je potřeba rychlý zásah odborníka – například ztráta klíče nebo úmyslné poškození zámku. Pro takové případy je nepřetržitě připraven servisní technik, schopný na místě vyřešit vzniklé obtíže k vaší plné spokojenosti. MUL-T-LOCK, to je klíč k vašemu bezpečí a pohodlí.“

Nezávazná poptávka

Řešíte systém hlavního a generálního klíče ?

Neváhejte se na nás obrátit rádi vám pomůžeme s tím nejlepším pro vás.

Pracujeme v regionech

Systém hlavního a generálního klíče dodáváme do regionů

Kladno, Buštěhrad, Unhošť, Hostivice, Slaný, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Neratovice, Velvary, Beroun, Zdice, Rudná, Nové Strašecí, Rakovník, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Černošice, Řevnice, Mníšek pod Brdy