J&R Servis +420 721 610 100

Produkty

Ostatní produkty zabezpečení

Dodáváme a montujeme kompletní elektronické a mechanické zabezpečení objektů. Kamery, elektronické zabezpečovací systémy, bezpečnostní vložky, bezpečnostní dveře, certifikované i necertifikované mříže a kompletní příslušenství. Pokud zde nenajdete co hledáte, poptejte nás a určitě to vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Chytrý zámek Yale Linus® L2

Představujeme Yale Linus® Chytrý zámek L2, další evoluční článek v oblasti chytrých zámků. Zapomeňte na starosti s tradičními klíči. S chytrým zámkem Yale Linus® L2 nemusíte mít obavy o bezpečnost vašeho domova.

  • Vždy víte, zda máte zavřeno a zamčeno
    Už nikdy neztratíte klíče
  • Máte plnou kontrolu nad tím, kdo a kdy může vstoupit do vašeho domova
  • Okamžitě víte, že vaše děti dorazily bezpečně domů
  • Otevřete nečekané návštěvě, ať jste kdekoliv
    Nainstalujte svépomocí na téměř jakékoli dveře bez dalších úprav
  • Další úroveň automatizace, pohodlí, efektivity a bezpečí vaší chytré domácnosti

Yale Linus® Chytrý zámek L2 nabízí zvýšenou spolehlivost, výdrž, tichý chod a dvojnásobnou rychlost oproti předchozí generaci. Je navržen pro maximální bezpečnost a pohodlí.

Dejte sbohem starostem spojeným s hledáním klíčů a obavami z jejich ztráty. Užijte si pohodlí, automatického odemykání dveří při vašem příchodu a zamykání podle vašich preferencí – v určitý čas nebo okamžitě při odchodu. Přicházejte a odcházejte s klidným vědomím, že váš domov je vždy zabezpečen.

S chytrým zámkem Yale Linus® L2 můžete jednoduše udělit přístup svým přátelům, rodině a návštěvám jen pár dotyky na telefonu prostřednictvím aplikace Yale Home. Svůj chytrý zámek můžete dále vylepšit příslušenstvím, jako je číselná klávesnice Yale Smart Keypad nebo NFC tag Yale Dot, které přináší další možnosti a usnadnění odemykání vašich dveří.
Linus® L2 spolehlivě spolupracuje s ostatními chytrými produkty od Yale i s předními hlasovými asistenty a značkami chytrých domácností. Umožnuje tak komplexní propojení všech prvků k zajištění vašeho maximálního pohodlí a bezpečnosti vašeho domova.

Upozornění:

Chytrý zámek Yale Linus® L2 NELZE použít v kombinaci se samozamykacími zámky.
Důrazně doporučujeme použití cylindrické vložky s prostupovou spojkou.

Chytrý zámek Linus

Dodáváme a montujeme chytrý zámek Linus od ASSA ABLOY, Linus je bezpečný dveřní zámek, který vám umožní dveře zamykat či odemykat bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Dveře

Dodáváme a montujeme všechny druhy dveří (interiérové, exteriérové, hliníkové, plastové, kovové, bezpečnostní) a jejich příslušenství.

Zámky

Dodáváme, montujeme všechny druhy zámků (mechanické, elektromechanické, motorické, bezpečností).

Kování

Dodáváme a montujeme všechny druhy kování (interiérové, exteriérové, bezpečnostní).

Nezávazná poptávka

Řešíte ostatní produkty zabezpečení?

Neváhejte se na nás obrátit rádi vám pomůžeme s tím nejlepším pro vás.